Шелковая штукатурка (жидкие обои) SILK PLASTER в Украине

от Европейского производителя

Рідкі шпалери

 

Що ж таке декоративна штукатурка стін?


Декоративні штукатурки, шовкова штукатурка (рідкі шпалери) - це унікальний обробний матеріал від російського виробника будівельних матеріалів. Даний вид оздоблювального матеріалу нічим не поступається імпортній декоративній штукатурці, але є доступним практично кожному споживачу.
Чому даний вид декоративної штукатурки називають рідкими шпалерами? Шовкові штукатурки запакованi в пакети, продаються готовими до використання і наносяться на стіну так само, як фактурна штукатурка і шовкова штукатурка. Рідкі тому що, необхідно додати воду, а шпалери, так як дану суміш наносять на стіни замість звичних рулонних шпалер. Рідка штукатурка навіть перевершують рулонні шпалери по функціональності. Рідка штукатурка на стелю і на стіни дуже еластична, ї ї можна також використовувати для декоративного оздоблення стін в такому інтер'єрі, де звичайні шпалери не підходять - арки, еркери, камінні повітряні відводи, приміщення з високою вологістю повітря і з різкими перепадами температури повітря. Рідкі шпалери купити
- це значить не тільки прикрасити свій інтер'єр, але і створити додаткову теплоізоляцію в кімнатах. Також, декоративна штукатурка або шовкові штукатурки - це означає отримати стіну, без яких або нерівностей, які виникають при наклеюванні звичайних шпалер. Ще, даний вид штукатурки має підвищені характеристики до зносостійкості. Купити шовкові штукатурки можна на нашому сайті. Ціни на декоративну штукатурку для ремонту на нашому сайті є лояльними. Ціна на даний вид штукатурки залежить від колірної гами й фактури.
Штукатурка декоративна та штукатурка шовкова при нанесенні не залишають швів, як при наклеюванні звичайних шпалер, в результаті цього, ви отримуєте рівну поверхню стін без швів. Ви тільки уявіть собі, як потрібно правильно підібрати малюнок при наклеюванні звичайних шпалер і як часто вони можуть розходитися і розклеюватися по швах, а шовкова штукатурка здатна раз і назавжди позбавити вас від даних мук! Крім усього, стіни можуть бути і злегка нерівними, але наша шовкова штукатурка лягає без вад на такі стіни на відміну від звичайних паперових шпалер. Даний вид штукатурки характеризується підвищеною зносостійкістю і стійкістю до різних механічних пошкоджень. Єдина умова, яку вимагає шовкова штукатурка - це чиста і суха стіна, яка повинна бути підготовлена для нанесення штукатурки чітко за інструкцією. Для кожного виду штукатурки на упаковці вказана інструкція по підготовці стін і використанню даного декоративного оздоблювального матеріалу.
Незаперечна перевага рідкої шовкової штукатурки - це можливість здійснення часткового ремонту при дрібних механічних пошкодженнях. При усадці конструкції будинку, шовкова декоративна штукатурка ніколи не зможе потріскатися, як зазвичай це відбувається зі звичайними паперовими шпалерами.

Шовкова декоративна штукатурка - це досить еластичний вид оздоблювального матеріалу, але якщо при усадці конструкції будинку все ж проявилися маленькі тріщинки, то для їх усунення, достатньо буде побризкати на стіну водою і пригладити покриття звичайним будівельним шпателем або пластмасовою кельмою, і дана проблема швидко вирішиться без зайвого нервування і претензій до ремонтній бригаді, яка, по суті, не може нести повну відповідальність за подальшу якість виконаних ремонтних робіт. Оздоблювальні матеріали, а саме шовкові штукатурки ніколи не зможуть потріскатися. Можна застосовувати їх абсолютно в будь-якому приміщенні, навіть у приміщеннях з високою вологістю (ванна кімната), де відсутній прямий контакт з водою, також дуже зручно використання шовкової штукатурки на кухні, так як у них немає здатності вбирати запахи, і вона не жовтіє. Рідку штукатурку та шовкові штукатурки можна навіть мити, якщо заздалегідь покрити поверхню стін лаком на водній основі.

Шовкова рідка штукатурка відмінно виглядає з іншими оздоблювальними матеріалами. Творчі можливості в даному випадку, нічим не обмежуються, звичайно ж, окрім меж вашої фантазії, площі стін і величини будинку. В каталозі рідких покриттів для стін і стелі представлено більше ста різних відтінків і фактур рідких шпалер та шовкових штукатурок. Рідкі покриття для стін і стелі - це універсальний обробний матеріал, який ви можете компонувати з чим завгодно! І це дійсно так! Дані шпалери відмінно поєднуються з деревом, каменем, пластиком, склом і металом. На нашому сайті також представлена докладна інструкція по нанесенню рідких шпалер на стіну.
Необхідно відзначити, що рідка штукатурка користується популярністю не тільки в осіб молодого віку, як новинка будівельних матеріалів, але, також, і більш старше покоління споживачів віддають їй перевагу, так як вона дуже проста і зручна у використанні. Широке різноманітність цін штукатурки даэ можливість будь-якому споживачеві відмінно зробити ремонт у своєму жилому помешканні. Ці два фактори, є вирішальними при підборі оздоблювальних матеріалів для свого будинку або сучасного офісного приміщення. Ціни на штукатурку починаються від класу економ і закінчуються класом люкс. 

Горячие новости

© 2019 Жидкие обои по лучшей цене в Киеве от Silk Plaster.. Все права защищены.